Odpružení DOGY LIGHT pro Croozer 2016-17 - Odpružení.cz - Odpružení pro vozíky Croozer a další komponenty pro horská kola.
Košík je prázdný

Odpružení DOGY LIGHT pro Croozer 2016-17

Odpružení DOGY LIGHT pro Croozer 2016-17

Naskladnění 

Kompletní sada. Duralové odlehčené odpružení, pružící element: pružiny. Pro vozíky CROOZER 2016-2017.

Technická specifikace:

Hmotnost:1700 g
Materiál:dural
Povrch:elox
Počet ložisek:2+2
CENA:
2899,- Kč
(2395,- Kč bez DPH)
Počet kusů:

Popis produktu:

Novinka: barevné odpružení DOGY LIGHT

Barvy:

- přírodní (stříbrné): cena 2899 CZK

- červená: 3399 CZK

- modrá: 3399 CZK

- limetka: 3399 CZK

Pro objednání barevného provedení prosím volejte na tel.: 773796858. Děkujeme!


Odpružení DOGY má atest od českého zkušebního úřadu, což dává zákazníkům záruku plné funkčnosti a nezávadnosti výrobku. Odpružení DOGY components je chráněno průmyslovým vzorem.

 

Značka: DOGY components, výrobce: DOKOV spol. s r.o.

 

Odpružení DOGY udělá Váš vozík bezpečný, komfortní a zdraví nezávadný pro vaše děťátko.

 

Při jízdě s neodpruženým vozíkem dochází k vibracím, které jsou pro děťátko nejen nepříjemné, ale i zdravotně nebezpečné. Neodpružený vozík doporučujeme využívat pouze v 100% rovném terénu, který v ČR bohužel nenajdeme. Ani asfaltové silnice nejsou 100% rovné a i na nich dochází ve vozíku k vibracím a nárazům.

 

S odpružením DOGY můžete beze strachu opustit i asfaltové silnice a můžete se vydat s děťátkem do přírody, bez nebezpečí aut a výparů z nich, na krásné polní, či lesní cesty a cestičky - s čerstvým vzduchem, bez hluku, do příjemného klidného prostředí pro Vás i vaše nejdražší.

 

Místo věčně nepříjemného drncajcího vozíku budete mít útulný vozíček, pohodlný a příjemný každému miminku od nejútlejšího věku.
Kdo neviděl či neozkoušel, nemá potuchy, jak moc velký rozdíl to je: jízda s odpruženým vozíkem oproti neupravenému, neodpruženému vozíku.

 

(více informací naleznete zde: http://www.odpruzeni.cz/odpruzeni-croozer.php )

 

Odpružení DOGY LIGHT Spring 2016 - 2017

 

 • určené pro 1 i 2-místné vozíky Croozer Kid for 1 Click & Crooz roku výroby 2016-2017

 • verze LIGHT je vyrobena z nerezavějícího, lehkého a odolného materiálu dural. Dural je výjimečný hlavně svou velkou pevností a nízkou vahou.

 • povrchová úprava je přírodní elox - odpružení je ve stejném designu jako konstrukce vozíku, aby maximálně vzhledově zapadla na Váš vozík a jeho vzhled nebyl nerušen něčím "přidaným".

 • pružící element: pružiny – dodáváno standardně s pružinami pro vozíky zatížené vahou 0-25 kg. Možno dokoupit nebo nahradit pružinami pro vozíky zatížené vahou 25-45 kg. K zakoupení na našem e-shopu.

 • možnost regulace tuhosti odpružení dle zatížení vozíku – velmi důležité pro správnou funkci při použití vozíku pro různě těžké dětičky

 • možnost deaktivace odpružení (pomocí přídavných deaktivačních popruhů – naleznete v našem e-shopu)

 • 2 ložiska v každém těle odpružení (verze DOGY Economy má pouze 1 ložisko)

 • velká stabilita vozíku - montáží odpružení se rozšíří vozík o cca 3,5 cm na každé straně. To je dáno originální osou vozíku. (Do originál vozíku nelze dělat žádné zásahy, abyste neztratili na vozík záruku, proto zůstáváme u tohoto provedení pružení.) Rozšířením vozíku získáváte velké plus , a to velikou stabilitu vozíku, kterou si pochvalují nejen cyklisté jezdící v terénu, ale i ti, kteří jezdí výhradně po asfaltových silnicích

 • větší světlá výška vozíku při použití odpružení DOGY - mírné zvýšení světlé výšky vozíku znamená lepší průchodnost terénem při zachování nízkého těžiště

 

Parkovací brzdy: odpružení DOGY není kompatibilní s originál parkovací brzdou 2016-17. Parkovací brdy lze nahradit našimi parkovacími brzdami DOGY - jedná se o stejný typ brzd, jako byly používány na vozících starších typů vyrobených v letech 2005-2012. Další možnost je vozík brzdit pomocí ruční brzdy zadních kol (naleznete na našem e-shopu).

 

ROZDÍLY VERZÍ „LIGHT“ a „Economy“:

 

 • Oproti variantě DOGY Economy je verze LIGHT zdokonalena dvojitým ložiskem.

 • Verze LIGHT je vyrobena z duralu, verze Economy z oceli.

 • Váha verze LIGHT je o cca 250g nižší než verze Economy

 • verze LIGHT je kompatibilní s 1 i 2 místnými vozíky CROOZER, verze Economy je kompatibilní pouze s 1 místnými vozíky CROOZER.

 

Co znamená označení "SPRING"?

 

Pružícím elementem jsou pružiny místo gumolan (ty byly dodávány na první typy odpružení DOGY).

 

Více informací o odpružení naleznete zde: http://www.odpruzeni.cz/odpruzeni-croozer.php

 

Ve Starých Hodějovicích u Č. Budějovic je možno vozíky s odpružením shlédnout, popřípadě si je půjčit a vyzkoušet. Předem prosíme termín dohodnout telefonicky, ať máme dostatek času se Vám plně věnovat.
Pro více informací se na nás neváhejte obrátit na e-mailu (info@odpruzeni.cz) nebo telefonu (773 796 858). Rádi Vám vyjdeme vstříct, jak to bude v našich možnostech a silách.

 

Video našeho polského prodejce:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ITBpo4Sh70U

 

Výrobek je chráněn průmyslovým vzorem, jeho kopírování je trestné!

 

 

 

Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=lPlADA1do1o&t=7s