Výhody vozíků LEGGERO ENSO - Odpružení pro vozíky Croozer a další komponenty pro horská kola.
Košík je prázdný

Švýcarské multifunkční vozíky LEGGERO 

 

Výhody vozíků LEGGERO Enso 

 
1) Původ a  bezpečnost

Švýcarská firma Brüggli vyrábí vozíky za kolo již 30 let. Dlouholetá zkušenost s výrobou dává předpoklad pro velkou kvalitu produktů

Leggero jsou vozíky původem z Evropy. 100% je vyrobeno ve Švýcarsku.

Výrobci především poukazují na nejvyšší bezpečnost. Vozíky Leggero prošli nejmodernějšími atesty TÜV a GS, včetně crash testů. Na přání můžeme certifikáty zaslat e-mailem.


2) LEGGERO je jediný vozík výrobcem určený na in-line bruslení

Výrobce vozíků LEGGERO jako jediní vozíky doporučují na in-line bruslení. Díky jejich perfektnímu zhotovení brzd je vozík bezpečný i při tomto sportu.

 

3) Odpružení s tlumičem nárazů vozíku LEGGERO Enso

Opravdu funkční integrované odpružení včetně tlumení, se zdvihem až 7,5 cm a možností regulace tuhosti (dle nás (specialistů na odpružení) je toto velmi závažný bod, proč používat jako multifunkční vozík právě Leggero. 

 

4)  Snadné skládání / rozkládání vozíku Enso

Leggero Enso  má systém skládání tzv. „Click&Fold“, které nám přijde naprosto skvělé a jednoduché.
Taktéž ovládání kočárkových koleček je maximálně pohodlné a jednoduché. Klečka jsou integrovaná v rámu vozíku a aktivují se pouhým vykopnutím bez nutnosti ručního odjištění (např. se k vozíku nemusíte ohýbat).

 

5) Jinak řešené kotoučové brzdy

Jak bylo již zmíněno v bodu 2, brzdy u voazíků LEGGERO jsou funkční a velmi efektivní.


6) Dětská sedačka ve vozíku Enso

Sedačka je ergonomicky řešena – dítě se v sedačce minimálně potí. Nastavení výšky opěrky je také velmi jednoduché - pouhým zatáhnutím posunete sedačku. Sedačka je regulovatelná i na výšku - regulujete tak výšku mezi zadečkem a podlahou - dle výšky pasažera.

 

7) Plastový kryt podlahy vozíku

Přední část je tvořena plastovou vanou, která chrání podvozek od podření

 

8) Speciální patentovaný cyklo závěs

Možnost upnutí vozíku LEGGERO i za elektrokola.

 

9) Dostupnost náhradních dílů

Brüggli / Leggero je firma ležící  od ČR pár set kilometrů, tudíž dodávky náhradních dílů jsou otázkou několika dnů. Vozíky jiných značek, které jsou vyráběny v Číně mejí dostupnost náhradních dílů v některých případech velmi výrazně horší. U vozíků lacinějších značek dokonce nejsou náhradní díly dostupné vůbec. Jedná se hlavně o vozíky nakoupení v supermarketech. Od nákupu těchto vozíků varujeme především. Jejich bezpečnost je mnohdy nulová.

Další důležitá poznámka k náhradním dílům: LEGGERO garantuje dostupnost náhradních dílů ještě 10 let po ukončení prodeje daného modelu.

 

10) Dokonalý design

S vozíkem Leggero Vás nikdo nepřehlédne.
Několik našich zákazníků si vozík Leggero pořídilo nejen pro jeho zmíněné technické přednosti, ale i pro jeho eleganci a zároveň  sportovní a líbivý design. 

Leggero je líbivé, lidé si ho na ulici či cyklostezce velmi všímají. 

 

11) Pohodlné složení - uvedení do provozu 

Po zakoupení jen otevřete balení a můžete jet. Nepotřebujete ale žádné nářadí a během chvíle můžete vyjet. :-)  Samozřejmě je důležité si nejprv přečíst návod, aby jste věděli, jak nandat kola, jak se při používání vozíku chovat, na co nezapomenout, jak správně miminko upnout atd.